





| Doelgroep | Kinderen |
|---|---|
| Type Schakel | Anker |
| Type sluiting | Karabijnsluiting |
| Merk | Huiscollectie |
| Materiaal | Goud |
| Gehalte | 14-karaat |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Parelmoer |
| Steen kleur | Wit |
| Breedte (mm) | 1.2 mm |
| Hoogte Hanger(s) (mm) | 5 mm |
| Breedte Hanger(s) (mm) | 7 mm |
| Vorm | Vlinder |
Deze prachtige 14-karaat gouden armband uit onze Huiscollectie is een echte blikvanger. Het sieraad heeft in het midden een stijlvolle vlinderhanger, versierd met wit parelmoer. De lengte van de armband kan versteld worden tussen 9 en 13 cm, waardoor deze perfect past voor veel kinderen.
Het schakeltype dat aan deze armband is toegevoegd, is een schitterende ankerschakel. Dit type komt vaak terug in sieraden en combineert goed met andere items. Met zijn breedte van 1,2 mm staat de armband mooi in verhouding tot de lengte, wat zorgt voor één harmonieus geheel.
De luxe uitstraling wordt versterkt door het gebruik van hoogwaardig 14-karaats goud en de mooie witte kleur van het ontwerp. Daarnaast draagt het glanzende oppervlak bij aan de elegantie van dit juweel. De stevige karabijnsluiting maakt het gemakkelijk om zelf te openen en sluiten zonder afbreuk te doen aan veiligheid.
Ingezet met parelmoer straalt deze armband altijd schoonheid uit - ideaal voor verschillende gelegenheden! Bovendien wordt uw aankoop inclusief een sieradendoosje verzonden voor veiliger vervoer zonder beschadigingen en netjes opbergen thuis.
Bij Trendjuwelier zijn we trots op onze uitgebreide collectie sieraden van diverse merken, stijlen en materialen. Sinds 2006 bieden wij als online juwelier in Nederland dezelfde goede service die u gewend bent.