



| Doelgroep | Kinderen |
|---|---|
| Type Armband | Plaatarmband |
| Type Schakel | Anker |
| Merk | Huiscollectie |
| Materiaal | Goud |
| Gehalte | 14-karaat |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 1.05 |
| Breedte (mm) | 12 mm |
| Lengte (cm) | 11 cm, 12 cm, 13 cm (verstelbaar - 3 maten) |
| Vorm | Rechthoek |
| Hoogte (mm) | 5 mm |
| Dikte/Diepte (mm) | 0.8 mm |
Dit prachtige kinderarmbandje van onze Huiscollectie is vervaardigd uit 14-karaat geelgoud en voorzien van een ankerschakel met een breedte van 1.0 mm. Het middelpunt wordt gevormd door een rechthoekige graveerplaat, die met zijn hoogte van 3 mm en breedte van 12 mm ruimte biedt om de naam of datum in te laten graveren. Dit geeft het armbandje een persoonlijke touch.
Het armbandje is uitgerust met een stevige karabijnsluiting en drie oogjes, waardoor het op verschillende lengtes gedragen kan worden: 11 cm, 12 cm of 13 cm. Hierdoor groeit het sieraad mee met uw kind en zorgt voor langdurig draagplezier.
Indien gewenst is dit model ook verkrijgbaar in andere lengtematen (15.5 t/m 17.5 cm). De levering is inclusief sieradendoosje - perfect als cadeau! Voor extra feestelijkheid kunt u kiezen voor onze speciale geschenkverpakking.
Bij Trendjuwelier streven we naar topkwaliteit sieraden die passen bij elke stijl en gelegenheid. Ontdek ons brede assortiment aan gepersonaliseerde juwelen!