









| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Merk | Huiscollectie |
| Materiaal | Goud |
| Gehalte | 14-karaat |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Agaat |
| Steen kleur | Groen |
| Steen maat | 7 mm x 5 mm |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 0.25 |
| Vorm | Ovaal |
| Hoogte Hanger(s) (mm) | 12.5 mm |
| Breedte Hanger(s) (mm) | 5 mm |
Deze prachtige hanger is een echte blikvanger voor dames. De hanger is gemaakt van 14-karaat goud en is ingezet met een schitterende ovale agaat. De agaat heeft een aantrekkelijke groene kleur, die veel mensen aanspreekt en een fijne kleur is om aan een garderobe toe te voegen. De slijpvorm van de agaat is ovaal, met veel zorg en precisie geslepen. Het oppervlak van de hanger is glanzend afgewerkt, waardoor het materiaal nog mooier naar voren komt.
De hanger heeft een hoogte van ongeveer 12.5 mm en een breedte van 5 mm. De steenmaat is 7 mm x 5 mm, een mooi formaat dat in een handomdraai de hele look van deze hanger afmaakt. Door de mooie vorm van een ovaal maakt deze hanger een echt statement dat veel sierlijkheid en speelsheid aan elke outfit toevoegt. De hanger kan aan veel kettingen worden gedragen, zodat hij precies op zo'n manier gestyled kan worden zoals u mooi vindt.
De levering van deze hanger gebeurt inclusief een mooi bijpassend sieradendoosje. De hanger wordt hier stevig in vastgezet, zodat de verzending altijd veilig verloopt. Ook hebben we verzenddozen die speciaal zijn ontworpen voor een zo veilig mogelijk verzendproces, en voor een extra mooie ontvangst! De hanger graag cadeau doen? Kies dan in uw winkelmandje voor onze speciale cadeauverpakking.
Bij Trendjuwelier streven we ernaar om de beste service te bieden. Enkele van onze unieke verkooppunten zijn:
Deze 14-karaat gouden hanger met ovale groene agaat is een prachtige toevoeging aan elke sieradencollectie. Bestel vandaag nog bij Trendjuwelier en voeg een vleugje elegantie toe aan uw garderobe.