





| Doelgroep | Kinderen |
|---|---|
| Type Armband | Plaatarmband |
| Type Schakel | Anker |
| Merk | Huiscollectie |
| Materiaal | 9-karaat goudkleurig |
| Gehalte | 9-karaat |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 1.05 |
| Breedte (mm) | 20 mm |
| Vorm | Rechthoek |
| Hoogte (mm) | 4 mm |
| Dikte/Diepte (mm) | 1.5 mm |
Dit prachtige 9-karaat kinderarmbandje van onze Huiscollectie is een perfect cadeau voor uw (klein)kind. Het armbandje heeft een ankerschakel en een graveerbare plaat, die is versierd met een uitgestanst hartje - altijd een hit bij kinderen! U kunt ervoor kiezen om de plaat van 4 mm hoog bij 20 mm breed te laten graveren met een naam, waardoor het armbandje nog persoonlijker wordt.
Het armbandje is verkrijgbaar in twee lengtematen en wordt geleverd inclusief bijpassend sieradendoosje. Wilt u hem als cadeau geven? Kies dan voor onze geschenkverpakking. Bij Trendjuwelier geniet u bovendien van:
Trendjuwelier is sinds 2006 dé online juwelier in Nederland en biedt naast dit mooie kinderarmbandje ook vele andere gepersonaliseerde sieraden aan. Ontdek ons ruime assortiment!