





| Doelgroep | Kinderen |
|---|---|
| Merk | Huiscollectie |
| Materiaal | Zilver |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Gerhodineerd |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Zirkonia |
| Steen kleur | Roze |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 1.81 |
| Breedte (mm) | 5.5 mm |
| Hoogte (mm) | 10 mm |
| Diameter (mm) | 12 mm |
| Vorm | Bloem/Blad |
| Doelgroep kinderen | Meisjes |
Deze schattige kinderoorbellenzijn perfect voor uw kleine prinses. Ze zijn uitgevoerd met een bloemetjes hanger die is ingezet met een sprankelende roze zirkonia steen. De klapcreolen hebben een diameter van 12 mm en zijn gemaakt van hoogwaardig (925) zilver, afgewerkt met een laagje rhodium om extra bescherming te bieden tegen oxidatie.
Dankzij de fijne sluiting kunnen deze oorbellen gemakkelijk in- en uitgedaan worden, wat bijdraagt aan het draagcomfort. Deze leuke zilveren kinderoorbellen vormen het ideale cadeau voor uw dochtertje - u ontvangt gegarandeerd een grote glimlach als dank! Maak haar sieradenset compleet door ook de bijpassende ketting, ring en armband aan te schaffen.
Bij Trendjuwelier streven we naar klanttevredenheid. Daarom bieden we:
We verzenden gratis vanaf €50 en retourneren is mogelijk indien het product niet bevalt. Niet goed? Dan krijgt u gewoon uw geld terug!
Koop nu deze prachtige kinderoorbellen bij Trendjuwelier, dé online juwelier sinds 2006 in Nederland.