







| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type sluiting | Poussettes/Stekersluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Blush |
| Materiaal | Witgoud |
| Gehalte | 14-karaat |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Zirkonia |
| Steen oorsprong | Man made |
| Steen kleur | Transparant |
| Steen maat | 3 mm |
| Diameter (mm) | 3 mm |
| Diameter Hanger(s) (mm) | 3 mm |
| Vorm | Rond/Bolletje |
Deze stijlvolle Blush 7128WZI oorstekers zijn vervaardigd van 14-karaat witgoud en bevatten een briljant geslepen zirkonia van 3 mm. De transparante zirkonia is zorgvuldig geplaatst in een witgouden klauwzetting.
De ronde vorm van de zirkonia geeft deze oorknopjes een tijdloze charme. Met een diameter van slechts 3 mm zijn ze ideaal voor dagelijks gebruik en kunnen ze makkelijk gecombineerd worden met andere sieraden. Hun bescheiden formaat maakt ze perfect voor zowel een eerste, tweede als derde gaatje in je oor.
De praktische stekersluiting zorgt ervoor dat de oorbellen comfortabel blijven zitten, zonder ongemak. Combineer deze chique witgouden oorknopjes met andere sieraden voor een minimalistische look, of draag ze met statement stukken voor een opvallendere stijl.