









| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type sluiting | Klapsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Blush |
| Materiaal | Witgoud |
| Gehalte | 14-karaat |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Zirkonia |
| Steen oorsprong | Man made |
| Steen kleur | Transparant |
| Steen maat | 2 mm |
| Breedte (mm) | 2 mm |
| Diameter (mm) | 10 mm |
De Blush 7129WZI oorbellen stralen luxe uit door hun verfijnde ontwerp. Gemaakt van 14 karaat witgoud, geven deze oorringen een mooie glans die de aandacht trekt. De briljant geslepen zirkonia's, zorgvuldig gezet in een pavé-zetting, zorgen voor een schittering.
De klapsluiting verzekert een comfortabele en veilige pasvorm, zodat je deze witgouden oorringen met vertrouwen kunt dragen. De combinatie van hoogwaardige materialen en zorgvuldige afwerking maakt deze oorbellen tot een verfijnde toevoeging aan je collectie.