







| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type Schakel | Anker |
| Type sluiting | Poussettes/Stekersluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Blush |
| Materiaal | Goud |
| Gehalte | 14-karaat |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Zirkonia |
| Steen oorsprong | Man made |
| Steen kleur | Transparant |
| Steen maat | 2.5 mm |
| Hoogte (mm) | 15 mm |
| Diameter (mm) | 2.5 mm |
De Blush 7344YZI oorstekers gemaakt van 14-karaat goud, zijn voorzien van een kettinkje dat eindigt in een briljant geslepen zirkonia van 2,5 mm. De combinatie van het glanzende goud met de transparante zirkonia zorgt voor een kenmerkende uitstraling.
Met een hoogte van 15 mm hebben de oorstekers een bescheiden formaat dat zorgt voor een verfijnde indruk zonder op te vallen. De ketting voegt een speels element toe, wat de oorbellen een eigentijdse uitstraling geeft. De oorbellen sluiten met een stekersluiting.
Deze oorstekers zijn ontworpen met oog voor detail en vakmanschap, wat blijkt uit de zorgvuldige keuze van materialen en het verfijnde ontwerp. Voor liefhebbers van minimalistische sieraden met een stoer randje.