













| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Blush |
| Steen | Parelmoer |
| Steen oorsprong | Natuurlijk |
| Steen kleur | Wit |
| Steen maat | 15 mm x 30 mm |
| Breedte (mm) | 15 mm |
| Hoogte (mm) | 30 mm |
| Vorm | Ovaal |
Met de Blush 820MOPL witte oorbedels zul je zeker opvallen. Ze zijn vervaardigd uit parelmoer en hebben een ovale vorm. De oorbedels hebben een breedte van 15 mm en een hoogte van 30 mm. De stenen zijn facet geslepen, wat zorgt voor extra lichtreflectie en een levendig effect bij elke beweging.
Let op dat deze oorbedels zonder oorringen worden geleverd. Zo kun je zelf bepalen met welke oorringen je ze combineert en de uitstraling aanpassen naar jouw eigen voorkeur.