









| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Blush |
| Collectie | Lab Diamonds |
| Materiaal | Goud |
| Gehalte | 14-karaat |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Diamant |
| Steen oorsprong | Lab grown |
| Steen kleur | Transparant |
| Steen maat | 4.3 mm |
| Diamant Clarity | VS |
| Hoogte (mm) | 8.5 mm |
| Diameter (mm) | 4.3 mm |
| Dikte/Diepte (mm) | 4.7 mm |
| Vorm | Rond/Bolletje |
Deze Blush Lab Diamonds LG6001Y hanger is een mooie minimalistische toevoeging die je makkelijk elke dag draagt. De ronde hanger is 4,3 mm groot en bevat een lab grown diamant van 0.25 crt. Door de briljante slijpvorm pakt de steen het licht goed, waardoor hij subtiel opvalt.
De hanger heeft een 14-karaat gouden oogje en de lab diamant is geplaatst in een chaton zetting. Daardoor heeft de hanger warme glans die mooi samenkomt met de diamant.
Goed om te weten: je ontvangt alleen de hanger, zonder ketting. De ketting op de foto is puur ter inspiratie.