









| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type sluiting | Poussettes/Stekersluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Blush |
| Collectie | Lab Diamonds |
| Materiaal | Goud |
| Gehalte | 14-karaat |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Diamant |
| Steen oorsprong | Lab grown |
| Steen kleur | Transparant |
| Steen maat | 6 mm x 3.9 mm |
| Diamant Clarity | VS |
| Breedte (mm) | 6 mm |
| Hoogte (mm) | 3.9 mm |
Met de Blush Lab Diamonds LG7027Y oorknopjes draag je een modern ontwerp in 14-karaat goud. In elk oorknopje zijn twee lab grown diamanten geplaatst met een totaal karaatgewicht van 2x 0.15 crt en 2x 0.10 crt. Dankzij de VS-kwaliteit ogen de stenen helder en vangen ze het licht mooi.
Wat deze oorknopjes bijzonder maakt, is de toi-et-moi stijl. Een rechthoekige diamant en een druppelvormige diamant zijn naast elkaar gezet, wat zorgt voor een speels en eigentijds effect. Door de emerald en peer cut komt het licht extra goed naar voren.
Met een breedte van 6 mm en een hoogte van 3.9 mm hebben de oorknopjes een compact formaat dat goed zichtbaar is op het oor. Door de combinatie van goud en lab grown diamanten kun je ze makkelijk dragen bij verschillende momenten. Match ze met sieraden in toi-et-moi stijl voor een mooi geheel waarin de vormen terugkomen.