













| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type sluiting | Klapsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Blush |
| Collectie | Lab Diamonds |
| Materiaal | Goud |
| Gehalte | 14-karaat |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Diamant |
| Steen oorsprong | Lab grown |
| Steen kleur | Transparant |
| Steen maat | 2.4 mm |
| Diamant Clarity | VS |
| Breedte (mm) | 2.4 mm |
| Diameter (mm) | 2.4 mm |
Deze Blush Lab Diamonds LG7032Y gouden oorringen zijn echte eyecatchers die je look meteen versterken. Ze zijn gemaakt van 14-karaat goud en bezet met een rij briljant geslepen lab grown diamanten van 2.4 mm. Met een totaalgewicht van 2 x 0.37 crt zorgen de stenen voor een heldere, sprankelende glans.
De oorringen hebben een diameter van 15.5 mm en vallen daardoor mooi op. De diamanten zijn van VS kwaliteit en vangen het licht goed, wat zorgt voor een fonkelende uitstraling. Dankzij de klapsluiting blijven ze comfortabel zitten.
De combinatie van goud en lab grown diamanten geeft deze oorringen een moderne en luxe uitstraling die je makkelijk combineert met andere sieraden.