









| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type sluiting | Poussettes/Stekersluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Blush |
| Collectie | Lab Diamonds |
| Materiaal | Goud |
| Gehalte | 14-karaat |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Diamant |
| Steen oorsprong | Lab grown |
| Steen kleur | Transparant |
| Steen maat | 6,6 mm |
| Diamant Clarity | VS |
| Breedte (mm) | 5.6 mm |
| Hoogte (mm) | 6.6 mm |
| Vorm | Ovaal |
De Blush Lab Diamonds LG7033Y ovale oorknopjes hebben een opvallend halo design dat meteen de aandacht trekt. Ze zijn gemaakt van 14-karaat goud en combineren een ovale lab grown diamant met een rand van kleinere lab diamanten. Dat zorgt voor een mooie gelaagdheid en extra sparkle. Het totale karaatgewicht is 2 x 0.10 crt en 2 x 0.08 crt.
Met een formaat van 5,6 mm breed en 6,6 mm hoog vallen ze goed op, terwijl ze nog steeds makkelijk draagbaar blijven. De mix van slijpvormen zorgt ervoor dat het licht op verschillende manieren wordt weerkaatst, wat een levendig effect geeft.
De diamanten zijn van VS kwaliteit en komen mooi naar voren in het goud. Dankzij de poussettesluiting blijven de oorstekers stevig en comfortabel zitten, zodat je ze met gemak de hele dag draagt.