









| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Blush |
| Collectie | Lab Diamonds |
| Materiaal | Goud |
| Gehalte | 14-karaat |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Diamant |
| Steen oorsprong | Lab grown |
| Steen kleur | Transparant |
| Steen maat | 5.1 mm |
| Diamant Clarity | VS |
| Hoogte (mm) | 12 mm |
| Diameter Hanger(s) (mm) | 5.1 mm |
| Vorm | Rond/Bolletje |
De Blush Lab Diamonds LG9001Y oorbedels zijn vervaardigd uit hoogwaardig 14-karaat goud, wat hun luxe uitstraling benadrukt. Elke oorbel is voorzien van een briljant geslepen, ronde lab grown diamant van 0.50 crt, samen goed voor een totaal van 1.00 crt. Deze transparante lab grown diamanten in chaton zetting zijn van VS-kwaliteit, wat zorgt voor een schittering.
Met een minimalistische ronde vorm en een diameter van 5.1 mm, dragen de oorbellen bij aan een klassieke stijl. De open ronde ring boven de stenen maakt ze perfect te combineren met Blush oorringen.
Deze oorbedels worden geleverd zonder oorringen. Zo stel je zelf een combinatie samen die past bij jouw stijl.