







HuiscollectieBolletjes 0.8 mm ketting goud zonder hanger - Lengte verstelbaar 41-45 cm
Artikelnummer:
MJ013706
Ontdek de schitterende 14-karaat gouden ketting met bolletjes van 2 mm en 3 mm. ✅Verstelbare lengte: 41-45 cm ✅Inclusief sieradendoosje ✅Langdurige glans.
55900
- Snelle levering
- Achteraf betalen mogelijk
- Niet goed, geld terug.
Only 3 left
Elders goedkoper?
Neem contact met ons op!
Actievoorwaarden
| Brochurenummer | M074 |
|---|---|
| Brochurepagina | Pagina 4-5 |
| Doelgroep | Dames |
| Type Schakel | Rond/Bolletjes |
| Merk | Huiscollectie |
| Materiaal | Goud |
| Gehalte | 14-karaat |
| Afwerking | Glanzend |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 1.84 |
| Breedte (mm) | 0.8 mm |
| Lengte (cm) | 41 cm, 45 cm (verstelbaar - 2 maten) |
| Vorm | Rond/Bolletje |
| Grootte hanger (breedte x hoogte) | 2 mm, 3 mm |
Deze schitterende ketting is een echte must-have voor uw sieradencollectie. De 14-karaat gouden bolletjesketting heeft bolletjes van 2 mm en 3 mm, wat zorgt voor een speels effect. Met een draaglengte van 41 - 45 cm past deze ketting bij elke outfit.
Doordat de ketting gemaakt is van hoogwaardig 14-karaat goud, blijft deze heel lang mooi. U zult dus lang plezier beleven aan dit prachtige sieraad. Bovendien wordt de ketting geleverd in een mooi sieradendoosje, waardoor het ook perfect is om cadeau te geven.
Bij Trendjuwelier profiteert u bovendien van:
- ✅ Altijd de beste prijs
- ✅ Snelle levering
- ✅ Gratis verzending vanaf €50
Koop nu deze prachtige gouden bolletjesketting bij Trendjuwelier en voeg een stijlvolle touch toe aan uw look!
- SHOP MEER: TRENDJUWELIER
- SHOP MEER: SIERADEN
- SHOP MEER: COLLIERS
- SHOP MEER: COLLIERS DAMES
- SHOP MEER: GOUDEN COLLIERS
- SHOP MEER: COLLIERS UNISEX
- SHOP MEER: DAMES SIERADEN
- SHOP MEER: GOUDEN SIERADEN
- SHOP MEER: UNISEX SIERADEN
- SHOP MEER: MERKEN
- SHOP MEER: HUISCOLLECTIE SIERADEN
- SHOP MEER: HUISCOLLECTIE COLLIERS
- Schrijf de eerste review over dit product