







| Doelgroep | Heren |
|---|---|
| Merk | Boss |
| Type horloge | Automatisch horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Vouwsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Staal |
| Band breedte (mm) | 21 mm |
| Band aanzetmaat | 21 mm |
| Band kleur | Grijs, Zilverkleurig |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast dikte (mm) | 11 mm |
| Kast kleur | Grijs, Zilverkleurig |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Automaat |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Uurwerk nummer | epson px86 |
| Wijzerplaat uurmarkering | Puntjes |
| Wijzerplaat kleur | Grijs |
| Materiaal | Staal |
| Afwerking | Glanzend |
| Waterdichtheid | 10 bar (Zwemmen) |
| Functies | Datumweergave |
| Band patroon | Schakel |
| Kast doorsnede (mm) | 42 mm |
Stijlvol en functioneel tegelijk! Of je nu naar kantoor gaat of een avondje uit, het BOSS Bossmatic HB1514213 horloge past altijd. De ronde stalen kast en zilverkleurige schakelband geven een strakke look die overal bij past.
Het horloge heeft een glanzende afwerking, met een zwarte wijzerplaat die subtiel opvalt dankzij de gestructureerde achtergrond. De handige datumfunctie naast de zilverkleurige streepjes houdt je op de hoogte. En dankzij de 10 bar waterdichtheid kun je er gerust mee zwemmen.
Een perfect voorbeeld van moderne elegantie zonder te veel gedoe. Combineer het met casual jeans of je favoriete pak voor een moeiteloze stijl.