







| Doelgroep | Heren |
|---|---|
| Merk | Boss |
| Type horloge | Automatisch horloge |
| Type sluiting | Vouwsluiting |
| Garantie | 2 jaar |
| Band materiaal | Staal |
| Band aanzetmaat | 20 mm |
| Band kleur | Zilverkleurig |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast dikte (mm) | 11.5 mm |
| Kast kleur | Zilverkleurig |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Automatisch |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Wijzerplaat kleur | Zwart |
| Materiaal | Staal |
| Waterdichtheid | 5 bar (Douchen & Baden) |
| Functies | Datumweergave |
| Kast doorsnede (mm) | 41 mm |
| Serie | Candor |
Ervaar de verfijning en precisie van het Boss HB1514117 Candor Automaat 41 mm herenhorloge, een tijdloze keuze die uw dagelijkse stijl naar een hoger niveau tilt. Dit horloge is niet alleen een instrument om de tijd bij te houden maar ook een statement van uw persoonlijke stijl.
Ideaal voor elke gelegenheid, van zakelijke bijeenkomsten tot casual weekenduitjes, biedt de Boss HB1514117 Candor bij Trendjuwelier:
Dit horloge heeft een kastdiameter van 41 mm en is uitgerust met krasbestendig mineraalglas. Het ontwerp is functioneel en stijlvol onder alle omstandigheden. De subtiele lumibrite op de wijzers en uursaanduiding maakt het mogelijk om ook in het donker duidelijk de tijd af te lezen. Maak van dit Boss HB1514117 Candor horloge uw dagelijkse partner en ervaar zelf hoe functionaliteit hand in hand gaat met stijl.
Bovendien profiteert u bij Trendjuwelier altijd van: