







| Doelgroep | Heren |
|---|---|
| Merk | Boss |
| Collectie | Candor |
| Type horloge | Skeleton horloge, Automatisch horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Vouwsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Staal |
| Band breedte (mm) | 20 mm |
| Band aanzetmaat | 20 mm |
| Band kleur | Zilverkleurig |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast dikte (mm) | 11.5 mm |
| Kast kleur | Zilverkleurig |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Automaat |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Uurwerk nummer | 8215 |
| Skeleton uurwerk | Ja |
| Wijzerplaat uurmarkering | Streepjes |
| Wijzerplaat kleur | Wit, Zilverkleurig |
| Materiaal | Staal |
| Afwerking | Glanzend |
| Waterdichtheid | 5 bar (Douchen & Baden) |
| Functies | Datumweergave |
| Band patroon | Schakel |
| Kast doorsnede (mm) | 41 mm |
Met een zilveren glans en een strak design, brengt dit BOSS Candor HB1514186 horloge een vleugje moderne stijl naar je pols. Het ronde ontwerp met een 41 mm kast is perfect voor zowel zakelijke meetings als een casual dagje uit.
De gedeeltelijk zichtbare achterkant laat je een kijkje nemen in het precisiewerk van het automatische uurwerk. Het is waterdicht tot 5 bar, dus een regenbui tijdens je fietstocht naar werk is geen probleem. Door de datumweergave ben je altijd voorbereid op je volgende afspraak. Of je nu in pak bent of gewoon je favoriete spijkerbroek draagt, dit horloge past altijd.