







| Doelgroep | Heren |
|---|---|
| Merk | Boss |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Vouwsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten, Geen garantie op plating |
| Band materiaal | Bicolor (Staal & Gold plated) |
| Band breedte (mm) | 20 mm |
| Band aanzetmaat | 20 mm |
| Band kleur | Goudkleurig, Zilverkleurig |
| Kast materiaal | Bicolor (Staal & Gold plated) |
| Kast dikte (mm) | 8.6 mm |
| Kast kleur | Goudkleurig, Zilverkleurig |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Skeleton uurwerk | Ja |
| Wijzerplaat uurmarkering | Streepjes |
| Wijzerplaat kleur | Blauw |
| Materiaal | Bicolor (Staal & Gold plated), Staal |
| Afwerking | Glanzend, Mat |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Staal |
| Waterdichtheid | 5 bar (Douchen & Baden) |
| Functies | Datumweergave |
| Kast doorsnede (mm) | 40 mm |
Dit horloge is niet alleen mooi, maar ook praktisch. Check snel de datum boven de 6 uur zonder dat het opvalt in de elegante vormgeving. De kast is slechts 8,6 mm dik en de band heeft een comfortabele breedte van 20 mm. Waterdicht tot 5 bar betekent douchen of baden is geen probleem.
Stylingtip: combineer het met een navy blazer of een casual wit overhemd. De functies op een rijtje: