







| Doelgroep | Heren |
|---|---|
| Merk | Boss |
| Type horloge | Chronograaf horloge, Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Gesp-sluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten, Geen garantie op plating |
| Band materiaal | Leer |
| Band breedte (mm) | 22 mm |
| Band aanzetmaat | 22 mm |
| Band kleur | Bruin |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast dikte (mm) | 10 mm |
| Kast kleur | Zilverkleurig |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Skeleton uurwerk | Ja |
| Wijzerplaat uurmarkering | Streepjes |
| Wijzerplaat kleur | Wit |
| Materiaal | Staal, Leer |
| Afwerking | Glanzend |
| Waterdichtheid | 5 bar (Douchen & Baden) |
| Functies | Datumweergave, Chronograaf/Stopwatch |
| Kast doorsnede (mm) | 44 mm |
De tijd loopt stijlvol op het BOSS Grand Prix HB1514313 horloge. Het zilverkleurige staal en de witte wijzerplaat maken dat 'ie overal bij past, van je strakste pak tot je favoriete jeans.
De roségoudkleurige details geven het een echt luxegevoel. Je leest er ook de datum op af tussen 4 en 5 uur en je telt de seconden met de drie subdials erbij. De bruine lederen band voelt zacht aan je pols en geeft het net dat chique randje.
Dit stoere stuk heeft een classy roségoudkleurig BOSS-logo en een tachymeterschaal.