







| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Merk | Boss |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Vouwsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Staal |
| Band breedte (mm) | 18 mm |
| Band aanzetmaat | 18 mm |
| Band kleur | Zilverkleurig |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast dikte (mm) | 10.5 mm |
| Kast kleur | Zilverkleurig |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Uurwerk nummer | jp15 |
| Wijzerplaat uurmarkering | Streepjes |
| Wijzerplaat kleur | Roze |
| Materiaal | Staal |
| Afwerking | Glanzend |
| Waterdichtheid | 3 bar (Handen wassen) |
| Functies | Datumweergave |
| Band patroon | Schakel |
| Kast doorsnede (mm) | 38 mm |
Stijlvol en veelzijdig, dat is het BOSS Grand Tour HB1502765 horloge. Of je nu naar kantoor gaat of een avondje uit, dit horloge past erbij.
Het horloge heeft een subtiele lichtroze wijzerplaat met een zilverkleurige kast van 38 mm. De band bestaat uit brede schakels die zorgen voor een verfijnde look. Daarnaast biedt het drie subdials voor extra functies en een handig datumvenster. Met zilverkleurige streepjes en wijzers ben je altijd strak op tijd.
Dit horloge combineert functionaliteit met fashion. Het past bij zowel formele als informele outfits en is een must-have voor vrouwen die weten dat stijl in de details zit. Combineer het met een zilverkleurige armband voor een chique look.