







| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Merk | Boss |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Druksluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten, Geen garantie op plating |
| Band materiaal | Staal, Gold plated |
| Band breedte (mm) | 4 mm |
| Band aanzetmaat | 4 mm |
| Band kleur | Goudkleurig |
| Kast materiaal | Staal, Gold plated |
| Kast dikte (mm) | 7.9 mm |
| Kast kleur | Goudkleurig |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Uurwerk nummer | vj20c |
| Wijzerplaat uurmarkering | Steentjes |
| Wijzerplaat kleur | Zilverkleurig |
| Materiaal | Gold plated, Staal |
| Afwerking | Glanzend |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Staal |
| Steen | Zirkonia |
| Steen oorsprong | Man made |
| Steen kleur | Transparant |
| Waterdichtheid | 3 bar (Handen wassen) |
| Band patroon | Schakel |
| Kast doorsnede (mm) | 28 mm |
De tijdloze klasse van het BOSS Live HB1502792 horloge vind je in de combi van goudkleurige en zilverkleurige tinten. Met een strakke ronde kast en schakelband, tilt het elke outfit naar een hoger niveau. De goudkleurige schakels maken het net dat tikkeltje anders. Perfect voor elke dag, van werksessies tot koffiedates.
De wijzerplaat is zilverkleurig en bescheiden met goudkleurige accenten. Achter het glaswerk tikt een quartz uurwerk. Simpel en betrouwbaar. Draag het horloge rustig tijdens het handen wassen, maar duik er niet mee in het zwembad. Het heeft een stijlvolle uitstraling die altijd meekan.
Houd je van classy en subtiel? Dit horloge past bij alles. Van nette outfits tot casual jeans. Super te combineren met andere goudkleurige/gouden sieraden.