







| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Merk | Boss |
| Collectie | Lucy |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Gesp-sluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten, Geen garantie op plating |
| Band materiaal | Leer |
| Band breedte (mm) | 16 mm |
| Band aanzetmaat | 16 mm |
| Band kleur | Zwart |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast dikte (mm) | 6.5 mm |
| Kast kleur | Goudkleurig |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rechthoek |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Uurwerk nummer | vj20c |
| Wijzerplaat uurmarkering | Geen aanduiding |
| Wijzerplaat kleur | Zwart |
| Materiaal | Gold plated, Staal, Leer |
| Afwerking | Glanzend |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Staal |
| Waterdichtheid | 3 bar (Handen wassen) |
| Kast doorsnede (mm) | 23 mm |
Even iets anders dan het standaard horloge: het BOSS Lucy HB1502742 horloge brengt een strakke, eigentijdse look met een warme, goudkleurige touch. Het zwarte leren bandje sluit soepel om je pols. De rechthoekige kast en goudkleurige wijzers maken het plaatje af.
Met zijn quartz uurwerk en analoge wijzers ben je elke dag verzekerd van nauwkeurigheid. De zwarte wijzerplaat houdt het geheel minimalistisch. En die gesp met het BOSS-logo is een mooie toevoeging. Dit horloge matcht moeiteloos met je favoriete outfits, of je nu naar kantoor gaat of met vrienden op stap bent.
De subtiele stiksels aan de zijkanten van de band laten zien dat er aandacht is besteed aan details. Gemaakt van leer en staal, gecombineerd met goudkleurige elementen. Dit maakt het horloge niet alleen stijlvol, maar ook robuust. En met twee jaar garantie hoef je je geen zorgen te maken. Een toevoeging aan elke collectie.