







| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Merk | Boss |
| Collectie | Lucy |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Vouwsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten, Geen garantie op plating |
| Band materiaal | Staal, Gold plated |
| Band breedte (mm) | 16 mm |
| Band aanzetmaat | 16 mm |
| Band kleur | Goudkleurig |
| Kast materiaal | Bicolor (Staal & Gold plated) |
| Kast dikte (mm) | 6.4 mm |
| Kast kleur | Goudkleurig, Bicolor |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Vierkant |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Skeleton uurwerk | Ja |
| Wijzerplaat uurmarkering | Streepjes |
| Wijzerplaat kleur | Zilverkleurig |
| Materiaal | Bicolor (Staal & Gold plated), Gold plated, Staal |
| Afwerking | Glanzend |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Staal |
| Waterdichtheid | 3 bar (Handen wassen) |
| Band patroon | Schakel |
| Kast doorsnede (mm) | 26 mm |
Het BOSS Lucy Scala HB1502845 horloge straalt klasse uit. De bicolor combinatie maakt 'm tijdloos chic. Met een vierkante kast van 26 mm is het een eyecatcher, maar blijft toch subtiel.
De goudkleurige details en streepjes geven een luxe uitstraling, terwijl de quartz technologie jou altijd de juiste tijd laat zien. De band met goudkleurige schakels en een stevige vouwsluiting zorgt dat 'ie lekker blijft zitten. Makkelijk voor alledaags gebruik.
Ga voor elegantie tijdens een diner of op je werk. Dit horloge maakt dat je altijd stijlvol voor de dag komt. Perfect dus voor dat interessante zakelijke gesprek of gezellig op een terras met vriendinnen.