







| Doelgroep | Heren |
|---|---|
| Merk | Boss |
| Type horloge | Chronograaf horloge, Quartz horloge |
| Type sluiting | Vouwsluiting |
| Garantie | 2 jaar |
| Band materiaal | Staal |
| Band aanzetmaat | 22 mm |
| Band kleur | Grijs |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast dikte (mm) | 11 mm |
| Kast kleur | Grijs |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Wijzerplaat kleur | Grijs |
| Materiaal | Staal |
| Waterdichtheid | 5 bar (Douchen & Baden) |
| Kast doorsnede (mm) | 44 mm |
| Serie | Skytravaller |
Ontdek de perfecte combinatie van stijl en functionaliteit met het Boss HB1514153 Skytraveller herenhorloge 44 mm. Dit horloge uit de Skytraveller serie heeft een stoere sportieve uitstraling die naadloos aansluit bij de moderne, stijlvolle man. De grijze kleur van de stalen horlogekast en schakelband geven het horloge een robuuste look, terwijl de gladde bezel en sunray wijzerplaat met chronograaf- en datumfunctie zorgen voor een verfijnde touch. Dankzij lumibrite-verlichte wijzers is de tijd altijd duidelijk zichtbaar.
Boss staat bekend om zijn kwaliteit en precisie, eigenschappen die ook in dit horloge terug te vinden zijn. Met een kastdiameter van 44 mm en mineraalglas is dit horloge niet alleen stijlvol maar ook duurzaam en betrouwbaar. Het waterbestendige ontwerp (5ATM) maakt dat het bestand is tegen douchen en baden. Of je nu op zoek bent naar een horloge voor zakelijke gelegenheden, casual dagen of sportieve activiteiten het Boss HB1514153 Skytraveller herenhorloge 44 mm is bij Trendjuwelier altijd een uitstekende keuze.
Bovendien biedt Trendjuwelier u: