







| Doelgroep | Heren |
|---|---|
| Merk | Boss |
| Type horloge | Chronograaf horloge, Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Gesp-sluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten, Geen garantie op plating |
| Band materiaal | Leer |
| Band breedte (mm) | 20 mm |
| Band aanzetmaat | 20 mm |
| Band kleur | Bruin |
| Kast materiaal | Staal, Gold plated |
| Kast dikte (mm) | 10 mm |
| Kast kleur | Goudkleurig |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Skeleton uurwerk | Ja |
| Wijzerplaat uurmarkering | Streepjes |
| Wijzerplaat kleur | Bicolor |
| Materiaal | Bicolor (Staal & Gold plated), Gold plated, Staal, Leer |
| Afwerking | Glanzend |
| Waterdichtheid | 5 bar (Douchen & Baden) |
| Functies | Datumweergave, Chronograaf/Stopwatch |
| Kast doorsnede (mm) | 41 mm |
Het BOSS Stratus HB1514327 horloge straalt klasse uit, dit horloge is niet alleen een blikvanger, maar ook functioneel dankzij de chronograaf en eenvoud van de wijzers.
Met een stalen gold plated kast en een leren band pronkt het met een heldere zilverkleurige wijzerplaat. De ronde kast van 41 mm en dikte van 10 mm past mooi bij casual jeans en een overhemd. Klaar voor een zomerse dag? Combineer het met een lichte outfit.
Waterbestendig tot 5 bar. Perfect voor een dag op kantoor of een avondje uit met vrienden. Dit horloge tilt elke outfit naar een hoger niveau.