







| Doelgroep | Heren |
|---|---|
| Merk | Boss |
| Type horloge | Automatisch horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Vouwsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Staal |
| Band breedte (mm) | 21 mm |
| Band aanzetmaat | 21 mm |
| Band kleur | Zilverkleurig |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast dikte (mm) | 12.5 mm |
| Kast kleur | Zilverkleurig |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Automaat |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Uurwerk nummer | myota 82s0 |
| Wijzerplaat uurmarkering | Streepjes |
| Wijzerplaat kleur | Zwart |
| Materiaal | Staal |
| Afwerking | Glanzend |
| Waterdichtheid | 10 bar (Zwemmen) |
| Band patroon | Schakel |
| Kast doorsnede (mm) | 42 mm |
Het BOSS Troper Automatic HB1514202 horloge is er voor de man die houdt van moderne klasse. Het zilverkleurige ontwerp met een zwarte wijzerplaat vangt simpelweg de aandacht. De 42 mm kast van glanzend staal is perfect voor zowel kantoor- als weekendoutfits.
Heldere zilveren wijzers en streepjesmarkeringen zorgen ervoor dat je altijd de tijd afleest met flair. Het skeleton uurwerk biedt een interessant detail op de wijzerplaat. Geschikt voor elk avontuur - zelfs zwemkansen, dankzij 10 bar waterbestendigheid. Een ideale keuze voor wie houdt van subtiele elegantie.