







| Doelgroep | Heren |
|---|---|
| Merk | Boss |
| Type horloge | Quartz horloge |
| Type sluiting | Druksluiting |
| Garantie | 2 jaar |
| Band materiaal | Staal |
| Band aanzetmaat | 20 mm |
| Band kleur | Roségoudkleurig |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast dikte (mm) | 9.9 mm |
| Kast kleur | Roségoudkleurig |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Wijzerplaat kleur | Zwart |
| Materiaal | Staal |
| Waterdichtheid | 5 bar (Douchen & Baden) |
| Functies | Datumweergave |
| Kast doorsnede (mm) | 43 mm |
| Serie | Tyler |
De Boss HB1514104 TYLER herenhorloge 43 mm is een stijlvol en modern horloge dat perfect past bij de hedendaagse man. Dit horloge uit de TYLER serie heeft een luxe zakelijke uitstraling en is zeer geschikt voor de moderne stijlvolle man van nu. Het horloge valt op door zijn rosékleurige stalen horlogekast met een gladde bezel en een zwarte wijzerplaat met dag- en datumaanduiding in aparte inzetrondjes. De fijne wijzers en uursaanduiding geven dit horloge een chique uitstraling. Aan de kast zit een rosékleurige milanese band met druksluiting.
Het merk Boss, bekend om zijn kwaliteit en precisie, biedt geavanceerde moderne horloges gericht op design om een onberispelijke look te creëren – of het nu zakelijk casual of sportief is. De collectie van Boss is perfect afgestemd op levensstijlen waar het gaat om kwaliteit en precisie, waardoor je altijd stijlvol bij de tijd blijft met deze Boss HB1514104 TYLER herenhorloge 43 mm.
Met Trendjuwelier profiteer je bovendien van:
Het horloge heeft mineraalglas, is 5ATM waterdicht en heeft een kastdoorsnee van 43 mm.