







| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type Schakel | Anker |
| Type sluiting | Karabijnsluiting |
| Garantie | Geen garantie op plating, 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Huiscollectie |
| Materiaal | Gold plated |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Zilver |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Parel |
| Steen oorsprong | Man made |
| Steen kleur | Wit |
| Parelsoort | Imitatieparel |
| Parelgrootte (mm) | 3 mm |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 3.6 |
| Breedte (mm) | 1.9 mm |
| Lengte (cm) | 41 cm t/m 46 cm (verstelbaar - alle maten) |
| Diameter Hanger(s) (mm) | 3 mm |
| Vorm | Rond/Bolletje |
Dit mooie sieraad heeft vergulde schakels die opvallen door hun glans en heeft een lengte van 41 cm, die je kunt verlengen met 5 cm voor een ideale pasvorm. In het midden trekken de synthetische parels de aandacht, een mooie afwisseling binnen het geheel.
De goudkleurige schakels zijn 1,9 mm breed en geven je outfit een mooi extra detail. Het gebruik van hoogwaardige materialen verhoogt het draagcomfort. De witte imitatie parels zijn 3 mm in doorsnede en vormen het hart van deze ketting.
Dankzij de combinatie van goudkleur en witte parels past de ketting perfect bij zowel een casual outfit als bij feestelijke kleding. Denk aan een avondje dineren of een zakelijke receptie, deze ketting is een sterke aanvulling op je sieradencollectie.
Verder is het collier voorzien van een praktische karabijnsluiting. Deze houdt de ketting goed op zijn plaats, zodat je zorgeloos van je avondje uit kunt genieten.