



| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Merk | Danish Design |
| Collectie | Frihed |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Gesp-sluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Leer |
| Band breedte (mm) | 20 mm |
| Band aanzetmaat | 20 mm |
| Band kleur | Zwart |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast dikte (mm) | 8.4 mm |
| Kast kleur | Zilverkleurig |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rechthoek |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Wijzerplaat uurmarkering | Streepjes |
| Wijzerplaat kleur | Zwart |
| Materiaal | Staal, Leer |
| Waterdichtheid | 3 bar (Handen wassen) |
| Kast doorsnede (mm) | 27 mm |
Ontmoet je nieuwe favoriete accessoire: het Danish Design Broen IV40Q1257 horloge uit de Frihed collectie. Een perfect model voor elke vrouw die graag stijlvol voor de dag komt. Met zijn hippe rechthoekige zilverkleurige kast en zwarte lederen band, zeg je vaarwel tegen een saaie look. Het is tijd om te shinen!
Met de glanzend zwartstalen wijzerplaat en die subtiele streepjes die je vertellen hoe laat het is, voel je je gegarandeerd stijlvol. En regen? Geen probleem! Het is waterbestendig tot 3 bar, dus je kunt zonder zorgen je handen wassen. De zwartlederen horlogeband is voorzien van een zilverkleurige gespsluiting.
Laat je inspireren door de unieke flair van de Danish Design Frihed collectie. Voeg een vleugje Scandinavische glamour toe aan je leven en zet een stap in de wereld van minimalistische elegantie.