







Danish DesignPure IV84Q1301 - Goudkleurig dameshorloge van bicolor staal
Artikelnummer:
IV84Q1301
Spring eruit met het Danish Design Pure IV84Q1301 horloge. De bicolor mix schittert bij elke look. ✅ Goudkleurige ronde kast ✅ 28 mm ✅ Waterdicht tot 3 bar!
Elders goedkoper?
Neem contact met ons op!
Actievoorwaarden
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Merk | Danish Design |
| Collectie | Pure |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Klapsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten,Geen garantie op plating |
| Band materiaal | Staal, Bicolor (Staal & Gold plated) |
| Band breedte (mm) | 12 mm |
| Band aanzetmaat | 12 mm |
| Band kleur | Bicolor |
| Kast materiaal | Staal, Bicolor (Staal & Gold plated) |
| Kast dikte (mm) | 6.2 mm |
| Kast kleur | Goudkleurig |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Wijzerplaat uurmarkering | Puntjes |
| Wijzerplaat kleur | Zilverkleurig |
| Materiaal | Bicolor (Staal & Gold plated), Staal |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Staal |
| Waterdichtheid | 3 bar (Handen wassen) |
| Kast doorsnede (mm) | 28 mm |
Dit Danish Design Pure Ava Two-Tone IV84Q1301 horloge maakt je look instant fabulous! Met zijn goudkleurige ronde kast van 28 mm met mineraal glas en de glanzende stalen finish voelt dit horloge als een echt chic accessoire. Op de zilverkleurige wijzerplaat geven de goudkleurige wijzers en de uur-markeringen jou altijd de goede tijd, je mist geen enkele afspraak. De elegante schakels voegen een mooi detail toe. De stalen band in goud- en zilverkleur sluit middels een klapsluiting, het is bovendien eenvoudig op lengte te verstellen.
Het horloge is ook nog eens 3 bar waterdicht en heeft twee jaar garantie op productiefouten.
- SHOP MEER: TRENDJUWELIER
- SHOP MEER: HORLOGES
- SHOP MEER: DAMESHORLOGES
- SHOP MEER: MERKEN
- SHOP MEER: DANISH DESIGN HORLOGES
- SHOP MEER: DANISH DESIGN DAMESHORLOGES
- SHOP MEER: DANISH DESIGN UNISEXHORLOGES
- Schrijf de eerste review over dit product