

| Doelgroep | Heren |
|---|---|
| Merk | Danish Design |
| Collectie | Gløbe |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Gespsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten, Geen garantie op plating |
| Band materiaal | Leer |
| Band breedte (mm) | 14 mm |
| Band aanzetmaat | 14 mm |
| Band kleur | Zwart |
| Kast materiaal | Titanium, Gold plated |
| Kast dikte (mm) | 6 mm |
| Kast kleur | Goudkleurig |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Wijzerplaat uurmarkering | Cijfers |
| Wijzerplaat kleur | Wit |
| Materiaal | Gold plated, Titanium, Leer |
| Afwerking | Glanzend, Mat |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Titanium |
| Waterdichtheid | 3 bar (Handen wassen) |
| Functies | Datumweergave |
| Kast doorsnede (mm) | 34 mm |
"Less is more" is de vibe van het Danish Design Gløbe Elbe IQ10Q272 horloge, klaar voor elke dag.
Het stijlvolle horloge met een kast van titanium met een goldplated afwerking heeft een doorsnede van 34 mm kast en een kastdikte van 6 mm. De witte wijzerplaat met goudkleurige wijzers en cijfers als uur-markering zorgen voor een moderne look die bij elke outfit past. De datumweergave op de 9 uur positie zorgt ervoor dat jij alle afspraken nakomt.
Met de chique zwartlederen band, straalt het horloge Scandinavische eenvoud uit. De band is 14 mm breed en sluit met een betrouwbare gespsluiting.
Het is waterbestendig tot 3 bar, wat betekent dat het bestand is tegen spatwater, bijvoorbeeld bij het handen wassen en het horloge komt met een garantieperiode van 2 jaar op productiefouten.
Of je nu naar kantoor gaat of een avondje uit plant, dit horloge laat je niet in de steek.