







| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Merk | Danish Design |
| Collectie | Frihed |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Gesp-sluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten, Geen garantie op plating |
| Band materiaal | Leer |
| Band breedte (mm) | 14 mm |
| Band aanzetmaat | 14 mm |
| Band kleur | Zwart |
| Kast materiaal | Staal, Gold plated |
| Kast dikte (mm) | 8 mm |
| Kast kleur | Goudkleurig |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Ovaal |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Wijzerplaat uurmarkering | Streepjes |
| Wijzerplaat kleur | Zwart |
| Materiaal | Gold plated, Staal, Leer |
| Afwerking | Glanzend |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Staal |
| Waterdichtheid | 3 bar (Handen wassen) |
| Kast doorsnede (mm) | 35 mm |
Het Danish Design Frihed Elvsten IV15Q1305 horloge heeft een moderne uitstraling. De goudkleurige asymmetrische ovale kast is een echte blikvanger. Het horloge heeft een quartz uurwerk. Eenvoudig en efficiënt!
De goudkleurige wijzers en zwarte wijzerplaat met goudkleurige streepjes maken het minimalistisch. Het design met goudkleurige tinten en een leren bandje in een zwart kleur zorgt voor een chique look. De gesp-sluiting houdt 'm netjes op z’n plek.
Ideaal voor vrouwen die graag een vleugje Scandinavische klasse willen toevoegen aan hun outfit. Draag het bij je favoriete zwarte jurk, of een strakke blazer voor die belangrijke vergadering.