







| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Merk | Danish Design |
| Collectie | Frihed |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Gesp-sluiting |
| Garantie | Geen garantie op plating, 2 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Leer |
| Band breedte (mm) | 12 mm |
| Band aanzetmaat | 12 mm |
| Band kleur | Groen |
| Kast materiaal | Staal, Gold plated |
| Kast dikte (mm) | 8 mm |
| Kast kleur | Goudkleurig |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Ovaal |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Wijzerplaat uurmarkering | Streepjes |
| Wijzerplaat kleur | Groen |
| Materiaal | Gold plated, Staal, Leer |
| Afwerking | Glanzend |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Staal |
| Waterdichtheid | 3 bar (Handen wassen) |
| Kast doorsnede (mm) | 26 mm |
Dit Danish Design Frihed Fjordsten IV32Q1306 horloge heeft een mooie donkergroene wijzerplaat. De gold plated stalen kast maakt het helemaal af voor een luxe touch. Handig voor als je iets zoekt dat gewoon altijd mooi is.
De donkergroene leren band voelt fijn aan en geeft het horloge een stoere look. Het horloge is compact met een kast van 26 mm breed en 8 mm dik, dus het past perfect om je pols.
Het horloge is quartz, wat handig en betrouwbaar is. En geen zorgen als je je handen wast, want de waterdichtheid is tot 3 bar. Draag het naar je werk of bij een casual etentje, het past altijd. Voeg dit Scandinavische horloge toe aan je collectie als een item dat eindeloos te combineren is.