







| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Merk | Danish Design |
| Collectie | Frihed |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Gesp-sluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten, Geen garantie op plating |
| Band materiaal | Leer |
| Band breedte (mm) | 14 mm |
| Band aanzetmaat | 14 mm |
| Band kleur | Zwart |
| Kast materiaal | Staal, Gold plated |
| Kast dikte (mm) | 7 mm |
| Kast kleur | Goudkleurig |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Wijzerplaat uurmarkering | Puntjes |
| Wijzerplaat kleur | Zwart |
| Materiaal | Gold plated, Staal, Leer |
| Afwerking | Mat |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Staal |
| Waterdichtheid | 3 bar (Handen wassen) |
| Kast doorsnede (mm) | 32 mm |
Het Danish Design Frihed Issten IV11Q1308 horloge brengt stijl en eenvoud samen in één prachtig dameshorloge. De zwarte leren band en ovale goudkleurige kast maken het een chique keuze voor elke dag. Dit horloge slaat een brug tussen elegantie en moderne eenvoud.
Met een simpele wijzerplaat straalt het horloge pure klasse uit. En door de fijne details past het horloge zowel goed met een zakelijke outfit als met een casual look.
Met een lichte kast van 32 mm en een comfortabele band van 14 mm breed die je stevig om je pols vastmaakt met de handige gesp, is dit je nieuwe favoriet.
Hier zijn wat details op een rijtje: