





| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Merk | Danish Design |
| Collectie | Frihed |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Gesp-sluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Leer |
| Band breedte (mm) | 12 mm |
| Band aanzetmaat | 12 mm |
| Band kleur | Zwart |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast dikte (mm) | 6.8 mm |
| Kast kleur | Zilverkleurig |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Wijzerplaat uurmarkering | Geen aanduiding |
| Wijzerplaat kleur | Zwart |
| Materiaal | Staal, Leer |
| Waterdichtheid | 3 bar (Handen wassen) |
| Kast doorsnede (mm) | 35 mm |
| Kast hoogte (mm) | 6.8 mm |
| Mechanisme | Quartz |
Ontmoet je nieuwe favoriete accessoire: het Danish Design Frihed Måne IV13Q1260 horloge. Dit horloge maakt elke outfit af, of je nu gaat voor een casual jeans-look of een chique avondjurk.
Dit prachtige horloge met een compacte stalen behuizing met een diameter van 35 mm en een prachtige zilverkleurige glans is een mooie toevoeging aan elke look. De minimalistische wijzerplaat heeft een klein wit accent voor de uurweergave en delicate witte minutenwijzers.
Omarm het comfort van de effen, zwarte lederen band. Dankzij het betrouwbare quartz uurwerk en een waterdichtheid van 3 bar, hoef je je nooit zorgen te maken als de regen onverwacht valt. Dit horloge bewijst dat praktisch en stijlvol perfect kunnen samengaan.