

| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Merk | Danish Design |
| Collectie | Frihed, Pico |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Gesp-sluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Leer |
| Band breedte (mm) | 16 mm |
| Band aanzetmaat | 16 mm |
| Band kleur | Zwart |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast dikte (mm) | 7 mm |
| Kast kleur | Zilverkleurig |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Wijzerplaat uurmarkering | Geen aanduiding |
| Wijzerplaat kleur | Zwart |
| Materiaal | Staal, Leer |
| Waterdichtheid | 3 bar (Handen wassen) |
| Kast doorsnede (mm) | 34 mm |
"Be different, be bold, be you!" Dat is waar het bij het Danish Design Frihed Pico Square IV13Q1300 horloge om draait. Dit horloge is een mooi modestatement. Met een zilverkleurige, ronde kast van 34 mm en 7 mm dik met een verrassend vierkant binnenwerk heeft een zwarte wijzerplaat met zilverkleurige wijzers. De diepzwarte, leren band met een breedte van 16 mm sluit door een praktische gespsluiting. Het quartz mechanisme houdt altijd de tijd bij en heeft een waterbestendigheid van 3 bar, dus geen problemen met handenwassen of een beetje spatwater!
En laten we duurzaamheid niet vergeten: met hoogwaardige materialen zoals staal en mineraalglas is het gemaakt om lang jouw favoriete accentstuk te blijven. Plus, je krijgt 2 jaar garantie op productiefouten.
Waarom je dit Danish Design horloge nodig hebt: