





| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Merk | Danish Design |
| Collectie | Gløbe |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Gesp-sluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Leer |
| Band breedte (mm) | 16 mm |
| Band aanzetmaat | 16 mm |
| Band kleur | Zwart |
| Kast materiaal | Titanium |
| Kast dikte (mm) | 6 mm |
| Kast kleur | Grijs, Zilverkleurig |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Wijzerplaat uurmarkering | Cijfers |
| Wijzerplaat kleur | Zwart |
| Materiaal | Titanium, Leer |
| Afwerking | Glanzend, Mat |
| Waterdichtheid | 3 bar (Handen wassen) |
| Kast doorsnede (mm) | 30 mm |
| Kast hoogte (mm) | 6.0 mm |
| Mechanisme | Quartz |
"Simplicity is the ultimate sophistication." Het Danish Design Gløbe Rhône IV13Q1107 horloge doet precies wat het moet doen: tijd vertellen zonder poespas.
Met een ronde kast van 30 mm, vervaardigd uit zilverkleurig titanium is dit horloge niet te groot en niet te klein, maar precies goed. De simplele, witte wijzers, een rood accent op de secondewijzer en de Arabische cijfers als uur-markering passen perfect bij de zwarte wijzerplaat.
De zwarte, leren horlogeband met glad en effen patroon is 16 mm breed en sluit met een gespsluiting. Door het gebruik van titanium is het horloge nagenoeg allergievrij en is het licht in gewicht, waardoor het comfortabel draagbaar is.
Ben je onderweg of op kantoor? Met een waterdichtheid van 3 bar hoef je je geen zorgen te maken als je even je handen wast of in een lichte regenbui terechtkomt. Blijf bovendien verzekerd met een stevige garantie van twee jaar tegen productiefouten.
Kenmerken die het horloge de moeite waard maken:
Stylingtip: Draag het met een zwarte jeans en een witte blouse voor een moeiteloze look.