







| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Merk | Danish Design |
| Collectie | Frihed |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Gesp-sluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten,Geen garantie op plating |
| Band materiaal | Leer |
| Band breedte (mm) | 14 mm |
| Band aanzetmaat | 14 mm |
| Band kleur | Zwart |
| Kast materiaal | Staal, Gold plated |
| Kast dikte (mm) | 6 mm |
| Kast kleur | Goudkleurig |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Vierkant |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Wijzerplaat uurmarkering | Geen aanduiding |
| Wijzerplaat kleur | Zwart |
| Materiaal | Gold plated, Staal, Leer |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Staal |
| Waterdichtheid | 3 bar (Handen wassen) |
| Kast doorsnede (mm) | 27 mm |
"Timeless elegance in every tick!" Dit horloge Danish Design Parm Gold IV11Q1291 is jouw nieuwe accessoire voor een vleugje glamour op elk moment van de dag en stap je de wereld van Scandinavisch chic binnen.
Voor de dames die dol zijn op een speelse, maar verfijnde stijl, biedt dit horloge met zijn goudkleurige, stalen, vierkante kast en zwarte leren band dé perfecte combinatie van stijl en comfort. De band is voorzien van een goudkleurige gespsluiting. De ronde kasthoeken en diepzwarte wijzerplaat zorgen voor een strakke uitstraling. Het modieuze horloge is voorzien van een quartz uurwerk, is 3 bar waterdicht en komt met een geruststellende 2 jaar garantieperiode.
Show het horloge uit de Frihed collectie tijdens een diner of spice up je casual outfit – dit horloge is je perfecte partner voor elke gelegenheid.