











| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Merk | Danish Design |
| Collectie | Frihed, Pico |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Gesp-sluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Microvezel, Textiel |
| Band breedte (mm) | 24 mm |
| Band aanzetmaat | 24 mm |
| Band kleur | Zwart |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast dikte (mm) | 7.2 mm |
| Kast kleur | Zilverkleurig |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rechthoek |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Wijzerplaat uurmarkering | Geen aanduiding |
| Wijzerplaat kleur | Zwart |
| Materiaal | Staal, Microvezel, Textiel |
| Waterdichtheid | 3 bar (Handen wassen) |
| Kast doorsnede (mm) | 27 mm |
"Shine with simplicity!" De Danish Design Pico² Black IV13Q1292 horloge uit de Frihed collectie is speciaal gemaakt voor de vrouw die zichzelf durft te zijn en altijd stijlvol voor de dag komt.
Met dit elegante stukje minimalisme om je pols heeft je look een stukje Scandinavische chic. De zilverkleurige, stalen kast van 27 mm geeft je die classy uitstraling en de diepzwarte band doet de rest. Vervaardigd van microvezel en textiel en voorzien van een zilverkleurige gespsluiting.
Geen gedoe met cijfers op de wijzerplaat, gewoon zilverkleurige wijzers op een strakke zwarte achtergrond. Combineer dit horloge met je favoriete little black dress of een casual jeans en je bent helemaal on point!