





| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Merk | Danish Design |
| Collectie | Pure |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Vouwsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten,Geen garantie op plating |
| Band materiaal | Titanium, Gold plated |
| Band breedte (mm) | 7 mm |
| Band aanzetmaat | 7 mm |
| Band kleur | Goudkleurig |
| Kast materiaal | Titanium, Gold plated |
| Kast dikte (mm) | 6.3 mm |
| Kast kleur | Goudkleurig |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Wijzerplaat uurmarkering | Cijfers |
| Wijzerplaat kleur | Zilverkleurig |
| Materiaal | Bicolor (Titanium & Gold plated), Gold plated, Titanium |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Titanium |
| Waterdichtheid | 3 bar (Handen wassen) |
| Kast doorsnede (mm) | 26 mm |
Als je ooit dacht dat minimalisme saai was, wacht maar tot je het Danish Design Pure Angelica IV05Q1287 horloge ontmoet. Met zijn ronde vorm, goudkleur en zilverkleurige wijzerplaat heeft hij een prachtig ontwerp.
Of je nu een zakelijke meeting hebt of een avondje uit plant, dit horloge past als een charmant accessoire bij elke outfit. De goudkleurige titanium band en speelse schakels zijn gemaakt voor stevigheid en stijl, terwijl ook de sluiting ervoor zorgt dat het horloge precies blijft waar je hem wilt. Het gebruik van titanium maakt dit horloge allergievrij, licht in gewicht en geeft een bijzondere look.