





| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Merk | Danish Design |
| Collectie | Pure |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Vouwsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten,Geen garantie op plating |
| Band materiaal | Titanium, Gold plated |
| Band breedte (mm) | 8 mm |
| Band aanzetmaat | 8 mm |
| Band kleur | Goudkleurig |
| Kast materiaal | Titanium, Gold plated |
| Kast dikte (mm) | 7.5 mm |
| Kast kleur | Goudkleurig |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Ovaal |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Wijzerplaat uurmarkering | Puntjes |
| Wijzerplaat kleur | Zilverkleurig |
| Materiaal | Bicolor (Titanium & Gold plated), Gold plated, Titanium |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Titanium |
| Waterdichtheid | 3 bar (Handen wassen) |
| Kast doorsnede (mm) | 21 mm |
Het Danish Design Pure Annarosa IV05Q1289 horloge is een mooi statement van stijl en flair. De goudkleurige schakels van de titanium band hebben een mooie warme kleur en de kast van 21 mm is niet te groot en niet te klein.
Door het gebruik van titanium is het horloge nagenoeg allergievrij en is het licht in gewicht. Het horloge komt met een garantieperiode van 2 jaar op productiefouten en is waterdicht tot 3 bar.
De minimalistische zilverkleurige wijzerplaat met goudkleurige wijzers en puntjes voor uur-markering geeft je net die extra sparkle. Met de vouwsluiting aan de goudkleurige horlogeband blijft het horloge netjes op zijn plek tijdens al je avonturen. Tijd is kostbaar en dit horloge maakt er een plezier van om te dragen. Laat weten dat jij er klaar voor bent om te schitteren, elke dag weer!