





| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Merk | Danish Design |
| Collectie | Pure |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Klapsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten,Geen garantie op plating |
| Band materiaal | Staal, Gold plated |
| Band breedte (mm) | 12 mm |
| Band aanzetmaat | 12 mm |
| Band kleur | Goudkleurig |
| Kast materiaal | Staal, Gold plated |
| Kast dikte (mm) | 6.2 mm |
| Kast kleur | Goudkleurig |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Wijzerplaat uurmarkering | Puntjes |
| Wijzerplaat kleur | Bruin |
| Materiaal | Gold plated, Staal |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Staal |
| Waterdichtheid | 3 bar (Handen wassen) |
| Kast doorsnede (mm) | 28 mm |
"Glam it up with a touch of class!" Dit horloge voor dames de Danish Design Ava Choco IV87Q1301 uit de Pure collectie is jouw nieuwe accessoire voor elke stijlvolle gelegenheid.
Stijlvol vormgegeven dameshorloge met een kast van 28 mm in doorsnede en 6 mm dikte in goudkleurig staal is voorzien van een chocoladebruine wijzerplaat met goudkleurige puntjes als uur-markering en goudkleurige wijzers voor een analoge tijdaanduiding. De goudkleurige horlogeband met geribbeld patroon sluit middels een klapsluiting, het horloge is eenvoudig op lengte te verstellen.
Het horloge is waterdicht tot 3 bar, dus handen wassen en spatwater is geen probleem. Het horloge wordt geleverd met een garantieperiode van 2 jaar op productiefouten.
Met dit horloge voeg je wat elegantie en kleur toe aan jouw outfit, draag het zakelijk of op een feestje, door het Scandinavisch design kan het allebei.