







| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Merk | Danish Design |
| Collectie | Pure |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Vouwsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten, Geen garantie op plating |
| Band materiaal | Staal, Gold plated |
| Band breedte (mm) | 14 mm |
| Band aanzetmaat | 14 mm |
| Band kleur | Bicolor |
| Kast materiaal | Staal, Gold plated |
| Kast dikte (mm) | 6.5 mm |
| Kast kleur | Bicolor |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Wijzerplaat uurmarkering | Streepjes |
| Wijzerplaat kleur | Grijs |
| Materiaal | Bicolor (Staal & Gold plated), Staal |
| Afwerking | Glanzend, Mat |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Staal |
| Waterdichtheid | 3 bar (Handen wassen) |
| Band patroon | Schakel |
| Kast doorsnede (mm) | 26 mm |
"Less is more" als het gaat om dit Danish Design Pure Jolie Two Tone IV59Q1293 horloge. Een vleugje luxe voor elke dag en gelegenheid.
Met z'n bescheiden 26 mm stalen kastdoorsnede en stijlvolle mix van goud- en zilverkleur, maak je elke outfit net iets specialer. De donkergrijze wijzerplaat met subtiele patronen en goudkleurige wijzers en streepjes voegen een chic element toe zonder te overdrijven. Het quarts-uurwerk zorgt voor een nauwkeurige, analoge tijdweergave, het mineraalglas geeft bescherming tegen krassen.
De stalen band met afwisselend zilver- en goudkleurige schakels zorgt voor een elegant detail aan je pols. Het sluit middels een vouwsluiting en is 14 mm breed.
Handig voor elke dag, met een waterdichtheid tot 3 bar en een garantieperiode van twee jaar op productiefoutjes.
Of je nu een zakelijke meeting hebt of een avondje uit plant, dit horloge met Scandinavische vibe past er altijd bij.