





| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Merk | Danish Design |
| Collectie | Pure |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Vouwsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Staal |
| Band breedte (mm) | 12 mm |
| Band aanzetmaat | 12 mm |
| Band kleur | Zilverkleurig |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast dikte (mm) | 6.2 mm |
| Kast kleur | Zilverkleurig |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Wijzerplaat uurmarkering | Streepjes |
| Wijzerplaat kleur | Zilverkleurig |
| Materiaal | Staal |
| Waterdichtheid | 3 bar (Handen wassen) |
| Kast doorsnede (mm) | 23 mm |
Dit zilverkleurige Danish Design Pure Jolie IV62Q1297 horloge is je go to voor wat dagelijks glamour. Met een modern, minimalistisch design, is het horloge veelzijdig en past het bij veel outfits. De stijlvolle 23 mm zilverkleurige, stalen kast en de zilverkleurige schakels passen mooi bij elkaar. De subtiele zilverkleurige wijzerplaat maakt het horloge tot een mooi geheel.
Fans van minimalisme zullen vallen voor de strakke streepjes als uurmarkering op 12 posities, de zilverkleurige wijzers geven de tijd moeiteloos aan. En maak je geen zorgen over een plons water: met een waterdichtheid tot 3 bar is het zelfs tijdens een regenbui een betrouwbaar accessoire. Met 2 jaar garantie op productiefouten hoef je je geen zorgen te maken over de kwaliteit. Tijd om te schitteren!