







| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Merk | Danish Design |
| Collectie | Pure |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Vouwsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten, Geen garantie op plating |
| Band materiaal | Staal, Bicolor (Staal & Gold plated) |
| Band breedte (mm) | 14 mm |
| Band aanzetmaat | 14 mm |
| Band kleur | Goudkleurig, Bicolor |
| Kast materiaal | Staal, Bicolor (Staal & Gold plated) |
| Kast dikte (mm) | 6.5 mm |
| Kast kleur | Bicolor |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Wijzerplaat uurmarkering | Streepjes |
| Wijzerplaat kleur | Zilverkleurig |
| Materiaal | Bicolor (Staal & Gold plated), Staal |
| Afwerking | Glanzend, Mat |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Staal |
| Waterdichtheid | 3 bar (Handen wassen) |
| Band patroon | Schakel |
| Kast doorsnede (mm) | 26 mm |
"Less is more" komt helemaal tot zijn recht met het Danish Design Pure Jolie Two Tone IV65Q1293 horloge. Deze stijlvolle klok voor dames is de perfecte mix van simpelheid en luxe.
Het horloge beschikt over een 26 mm ronde, stalen kast in een chique bicolor tint. De combinatie van de zilver- en goudkleur maakt het zowel verfijnd als veelzijdig. Het is voorzien van een quarts-uurwerk en mineraalglas ter bescherming. De zilverkleurige wijzerplaat heeft goudkleurige wijzers en streepjes als uur-markering.
De band met zijn zilver- en goudkleurige schakels, zorgt voor een beetje flair die overal bij past, van je werkoutfit tot een avondje uit. Het is gemaakt van staal en fijn afgewerkt; makkelijk te sluiten met een vouwsluiting.
Met een waterdichtheid tot 3 bar, hoef je je op een regenachtige dag geen zorgen te maken, ook handen wassen is geen probleem. Bovendien geeft de garantieperiode van 2 jaar op productiefouten extra zekerheid.
Praktisch genoeg voor dagelijks gebruik en stijlvol genoeg voor speciale gelegenheden, dit horloge is een veelzijdig meesterwerk. Vergeet niet: mode om de pols is altijd een statement waard en met deze schoonheid kan dat geen verkeerd statement zijn.