



| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Merk | Danish Design |
| Collectie | Pure |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Druksluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten, Geen garantie op plating |
| Band materiaal | Staal, Gold plated |
| Band breedte (mm) | 16 mm |
| Band aanzetmaat | 16 mm |
| Band kleur | Zwart, Goudkleurig |
| Kast materiaal | Staal, Gold plated |
| Kast dikte (mm) | 6.2 mm |
| Kast kleur | Goudkleurig |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Wijzerplaat uurmarkering | Puntjes |
| Wijzerplaat kleur | Zwart |
| Materiaal | Gold plated, Staal |
| Waterdichtheid | 3 bar (Handen wassen) |
| Band patroon | Mesh |
| Kast doorsnede (mm) | 28 mm |
"Less is more" – dat is de charme van dit stijlvolle Danish Design Pure Julia Mesh IV08Q1210 horloge. Simpel, maar absoluut niet saai!
De goudkleurige, ronde kast met een een doorsnede van 28 mm en is ultradun met 6.2 mm. Het is gemaakt van staal en voorzien van een quarts uurwerk en mineraalglas. De zwarte wijzerplaat heeft goudkleurige wijzers en puntjes als uur-markering.
Het goudkleurige, milanese (mesh) horlogebandje met zwarte strepen maakt het af. Dankzij de 16 mm bandbreedte zit het lekker om je pols en draag je het makkelijk de hele dag. En geen zorgen, hij blijft netjes zitten door de druksluiting. De band is bovendien eenvoudig op lengte te verstellen.
Niet alleen een plaatje om te zien, ook handig in gebruik. Mocht je wat water tegenkomen, het kan wel tegen een spatje tijdens het handen wassen. En je krijgt 2 jaar garantie, dus lang genieten gegarandeerd!
Doe jezelf een plezier of geef een ander met dit Scandinavisch vormgegeven horloge een bijzonder cadeau.