





| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Merk | Danish Design |
| Collectie | Marie, Pure |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Vouwsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Staal |
| Band breedte (mm) | 18 mm |
| Band aanzetmaat | 18 mm |
| Band kleur | Zilverkleurig |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast dikte (mm) | 5.2 mm |
| Kast kleur | Zilverkleurig |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rechthoek |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Wijzerplaat uurmarkering | Streepjes |
| Wijzerplaat kleur | Zilverkleurig |
| Materiaal | Staal |
| Waterdichtheid | 3 bar (Handen wassen) |
| Kast doorsnede (mm) | 22 mm |
Ben jij klaar om te schitteren? Het Danish Design Pure Marie IV62Q1298 horloge voegt een vleugje glamour toe aan elke dag. Met een gave zilverkleurige look en een elegante rechthoekige vorm, heeft dit horloge een prachtig uniek ontwerp. De stalen, zilerkleurige schakelband met vouwsluiting houdt 'm stevig op z'n plek. De zilverkleurige, stalen kast in rechthoekvorm is 22 x 25 mm en voorzien van een zilverkleurige wijzerplaat met zilverkleurige wijzerrs.
Stylingtip: Draag dit horloge met een classy cocktailjurkje of een casual jeans en een blouse - dit kan allemaal! En maar goed ook, want dankzij de waterdichtheid hoef je niet bang te zijn voor een onverwachte dans in de regen.