









| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Merk | Danish Design |
| Collectie | Pure |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Vouwsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten, Geen garantie op plating |
| Band materiaal | Staal |
| Band breedte (mm) | 17 mm |
| Band aanzetmaat | 17 mm |
| Band kleur | Zilverkleurig |
| Kast materiaal | Staal, Gold plated |
| Kast dikte (mm) | 6.2 mm |
| Kast kleur | Goudkleurig |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Wijzerplaat uurmarkering | Puntjes |
| Wijzerplaat kleur | Zilverkleurig |
| Materiaal | Bicolor (Staal & Gold plated), Staal |
| Afwerking | Glanzend |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Staal |
| Waterdichtheid | 3 bar (Handen wassen) |
| Band patroon | Schakel |
| Kast doorsnede (mm) | 30 mm |
"Elegantie van eenvoud" – dat dekt de lading wel. Op zoek naar iets speciaals voor je pols? Het Danish Design Pure Nostalgi Two Tone IV65Q1295 horloge is een aanrader.
Met zijn goudkleurige, ronde kast van 30 mm en een kastdikte van 6,2 mm is dit een stijlvolle keuze. De minimalistische, zilverkleurige wijzerplaat wordt beschermt met mineraalglas en geeft de tijd weer met eenvoudige, goudkleurige wijzers en drie subtiele puntjes als uurmarkering.
De bijzonder vormgegeven horlogeband van zilverkleurig staal met open details is 17 mm breed en is door de vouwsluiting makkelijk te dragen.
Dit horloge is een no-nonsense keuze voor elke gelegenheid. Bij het handen wassen of na een regenbuitje hoef je je geen zorgen te maken: hij kan tegen een stootje. De garantie van 2 jaar op productiefouten maakt het een betrouwbare keuze.
Of je nu naar je werk gaat of een feestje hebt, hij staat altijd goed en past bij elke outfit. Praktisch en mooi, zonder gedoe. Dit horloge ademt Deense elegantie uit en laat je stijlvol op tijd komen.
Combineer het horloge met een eenvoudige ring of armband voor een chique look. Perfect voor op je werk of een etentje onderweg.