





| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Merk | Danish Design |
| Collectie | Pure |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Vouwsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Titanium |
| Band kleur | Zilverkleurig |
| Kast materiaal | Titanium |
| Kast dikte (mm) | 7.5 mm |
| Kast kleur | Zilverkleurig |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Ovaal |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Wijzerplaat uurmarkering | Streepjes |
| Wijzerplaat kleur | Zilverkleurig |
| Materiaal | Titanium |
| Waterdichtheid | 3 bar (Handen wassen) |
| Band patroon | Schakel |
| Kast doorsnede (mm) | 21 mm |
| Kast hoogte (mm) | 7.5 mm |
| Mechanisme | Quartz |
"Simplicity is the ultimate sophistication." Deze filosofie komt tot leven in het Danish Design Pure Rosanna IV62Q1281 horloge. Het is niet alleen een blikvanger maar voelt fris en modern aan dankzij het lichte titanium.
De zilverkleurige tinten van de titanium kast maken het een veelzijdig accessoire. De zilverkleurige wijzerplaat is eenvoudig maar effectief, met een afmeting van 21 mm en een kastdikte van 7,5 mm. De zilverkleurige wijzerplaat met mineraalglas geeft een analoge tijd met zilverkleurige wijzers en uur-markering op de 3, 6 en 9 uur posities. Geen poespas, gewoon duidelijk en helder.
De subtiele lijnen op de zilvergrijze, titanium band voegen net dat beetje extra flair toe, zonder te overdrijven. De matte band met glanzende accenten sluit middels een vouwsluiting. Door het gebruik van titanium is het horloge nagenoeg allergievrij en is het licht in gewicht.
Het horloge is waterdicht tot 3 bar, wat betekent dat je je handen kunt wassen zonder zorgen. Blijf bovendien verzekerd met een garantie van twee jaar tegen productiefouten.
Of je nou in de natuur wandelt of een dag in de stad doorbrengt, dit horloge voegt een vleugje Scandinavische stijl en eenvoud aan je outfit toe. Een sieraad dat opvalt, zonder te schreeuwen.